Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 19 апреля
12131415161718неделя
пнвтсрчтптсбвс 
19202122232425неделя

на весь день
 Время:  02:07
   



Каналы: Белсат
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Белсат     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 19 апреля    
7:
Студыя "Белсат".
8:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
8:4
Кожны з нас (ток-шоу).
9:4
Маю права (юрыдычная праграма).
1:
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).
1:3
Мова нанова.
1:4
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).
11:
Эканоміка з Чалым.
11:2
Каты Сталіна. Катынь 1940 (Les Bourreaux de Staline. Katyn 1940): ч. 2, д/ф.
12:1
Дотык анёла (Dotkniecie aniola), д/ф.
13:2
Як шалёныя (La pazza gioia), драма.
1:1
Лабірынты (гістарычная праграма).
1:
Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Гёрынґ: цана смерці.
16:4
Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.
17:3
Intermarium: Лістападаўскае паўстанне на тэрыторыі Вялікага Княства Літоўскага.
18:2
Шыльды.
18:3
Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.
19:1
Загадкі беларускай гісторыі: Грамадзянская супольнасць.
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
Пра цела і душу (Testrol es lelekrol), м/ф.
23:3
Студыя "Белсат".
:3
Аб'ектыў.
:
Размова дня.
1:1
Загадкі беларускай гісторыі: Грамадзянская супольнасць.
1:3
Хай так TV (сатырычная праграма).
1:
Перапынак у вяшчанні.
Вторник, 20 апреля    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:3
Загадкі беларускай гісторыі: Грамадзянская супольнасць.
8:
Творца, рэпартаж.
9:2
Шчыра кажучы.
9:4
Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.
1:2
Шыльды.
1:3
Мова нанова.
1:
Пералётныя птушкі (Pаjaros de verano aka), драма.
12:
Бода (Bodo), серыял.
13:
Студыя "Белсат".
14:
Аб'ектыў.
1:1
Размова дня.
1:2
Загадкі беларускай гісторыі: Грамадзянская супольнасць.
1:4
Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.
16:1
Шыльды.
16:2
Каты Сталіна. Катынь 1940 (Les Bourreaux de Staline. Katyn 1940): ч. 2, д/ф.
17:2
Хай так TV (сатырычная праграма).
17:4
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).
18:
Маю права (юрыдычная праграма).
18:2
Вечаровы шпіль.
18:4
Давайце разбірацца.
19:
Беларускі свет.
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).
22:3
Top Gear. Extra Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).
23:
Уцекачы (Traqus), дэтэктыўны серыял.
:3
Студыя "Белсат".
1:3
Аб'ектыў.
1:
Размова дня.
2:1
Беларускі свет.
2:3
Вечаровы шпіль.
2:
Перапынак у вяшчанні.
Среда, 21 апреля    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:4
Давайце разбірацца.
9:
Беларускі свет.
9:2
Сяржук Доўгушаў: "Where we are?", рэпартаж.
9:
Эканоміка з Чалым.
1:1
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).
1:4
Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.
11:3
Мой Нікіфар (Moj Nikifor), м/ф.
13:1
Студыя "Белсат".
14:1
Аб'ектыў.
14:3
Размова дня.
14:
Давайце разбірацца.
1:1
Беларускі свет.
1:4
Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.
16:3
Бода (Bodo), серыял.
17:2
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).
17:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
18:
Шчыра кажучы.
18:3
Кожны з нас (ток-шоу).
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.
22:2
Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.
23:1
Студыя "Белсат".
:
Аб'ектыў.
:3
Размова дня.
:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
1:1
Шчыра кажучы.
1:3
Кожны з нас (ток-шоу).
2:2
Перапынак у вяшчанні.
Четверг, 22 апреля    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:4
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
8:
Шчыра кажучы.
9:2
Кожны з нас (ток-шоу).
1:1
Давайце разбірацца.
1:4
Беларускі свет.
11:
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.
11:4
Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).
12:4
Top Gear. Extra Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).
13:
Шыльды.
13:2
Студыя "Белсат".
14:2
Аб'ектыў.
14:4
Размова дня.
1:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
1:1
Шчыра кажучы.
1:4
Кожны з нас (ток-шоу).
16:4
Лабірынты (гістарычная праграма).
17:1
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.
18:
Мова нанова.
18:1
Вяскоўцы.
18:4
Бортнікі, рэпартаж.
19:
Эканоміка з Чалым.
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
22:1
Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.
23:1
Студыя "Белсат".
:
Аб'ектыў.
:2
Размова дня.
:
Бортнікі, рэпартаж.
1:1
Эканоміка з Чалым.
1:3
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
2:
Перапынак у вяшчанні.
Пятница, 23 апреля    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:3
Бортнікі, рэпартаж.
9:
Эканоміка з Чалым.
9:2
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
9:
Лабірынты (гістарычная праграма).
1:3
Крама для ўсіх, рэпартаж.
1:
Загадкі беларускай гісторыі: Грамадзянская супольнасць.
11:
Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.
12:
Вяскоўцы.
12:2
Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.
12:
Вечаровы шпіль.
13:1
Студыя "Белсат".
14:1
Аб'ектыў.
14:4
Размова дня.
14:
Бортнікі, рэпартаж.
1:2
Эканоміка з Чалым.
1:4
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
16:2
Хай так TV (сатырычная праграма).
16:4
Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.
17:4
Шчыра кажучы.
18:
Кожны з нас (ток-шоу).
19:
Маю права (юрыдычная праграма).
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).
21:3
Без акрэдытацыі.
22:1
МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.
23:1
Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.
1:3
Студыя "Белсат".
2:4
Аб'ектыў.
3:
Маю права (юрыдычная праграма).
3:2
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).
3:3
Без акрэдытацыі.
4:1
Перапынак у вяшчанні.
Суббота, 24 апреля    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Маю права (юрыдычная праграма).
8:4
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).
8:
Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.
9:2
Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.
9:3
Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.
9:4
Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі.
1:3
Кожны з нас (ток-шоу).
11:3
Маю права (юрыдычная праграма).
11:
Давайце разбірацца.
12:1
Без акрэдытацыі.
12:
Беларускі свет.
13:2
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
13:4
Бода (Bodo), серыял.
14:3
Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.
1:2
Бортнікі, рэпартаж.
1:
Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямнічы замак.
16:4
Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.
18:
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.
19:4
Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.
2:3
Хай так TV (сатырычная праграма).
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:1
Вечаровы шпіль.
21:3
Чароўныя ночы (Notti magiche), дэтэктыўная камедыя, рэж. Паўлё Вірдзі (Paolo Virzi), 2018 г., Італія.
23:4
Аб'ектыў.
:
Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.
:4
Хай так TV (сатырычная праграма).
1:1
Без акрэдытацыі.
1:
Перапынак у вяшчанні.
Воскресенье, 25 апреля    
7:
Аб'ектыў.
7:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
7:
Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.
8:1
Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.
8:3
Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.
8:4
Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі.
9:3
Вяскоўцы.
9:
Загадкі беларускай гісторыі: Грамадзянская супольнасць.
1:1
Шчыра кажучы.
1:3
Без акрэдытацыі.
11:1
Хай так TV (сатырычная праграма).
11:4
Бода (Bodo), серыял.
12:3
Эканоміка з Чалым.
13:
Студыя "Белсат" / Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.
13:
Загадкі беларускай гісторыі: Мсціслаў у Літве.
14:
Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.
1:
Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).
1:1
Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.
1:
Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.
16:4
Размаляваны вэлюм (Painted Veil), м/ф.
18:4
Невядомая Беларусь: Сад надзеі, д/ф.
19:2
Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 2.
2:1
Шыльды.
2:2
Мова нанова.
2:3
Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).
21:
Студыя "Белсат".
22:1
Прыгожае ўнутранае сонца (Un beau soleil interieur), м/ф, рэж. Клер Дэні (Claire Denis), 2017 г., Францыя-Бельгія.
23:4
Студыя "Белсат".
1:
МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.
1:
Вечаровы шпіль.
2:1
Перапынак у вяшчанні.
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2021 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
 
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100