Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 14 января
78910111213неделя
пнвтсрчтптсбвс 
14151617181920неделя

на весь день
 Время:  05:17
   



Каналы: Белсат
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
Белсат     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 14 января    
6:
Аб'ектыў.
6:1
Вечаровы шпіль.
6:3
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
7:1
Беларускі свет.
7:3
Мова нанова: Агучка па-беларуску.
7:
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
8:1
Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё "Свабода".
8:
Вяскоўцы.
9:2
Этнарыхтаванне (Tribal Bootcamp), серыял ад Бі-Бі-Сі.
1:1
Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).
1:
Давайце разбірацца: Як энергетыкі адмываюць звышпрыбыткі, атрыманыя ад дзяржавы?
11:1
Візіт (The Visit), д/ф.
12:3
Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф.
14:2
Цудоўныя поры года (Earth's Great Seasons), прыродазнаўчы серыял.
1:1
Вобраз Бога навобмацак, д/ф.
1:3
Хай так TV (сатырычная праграма).
16:
Даты праўды: 03/07/1944. Вызваленне Менску.
16:2
Бегуны па пустынях (Desert Runners), д/ф.
17:2
Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.
17:
Загадкі беларускай гісторыі: Вільня як нашая сталіца.
18:
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
18:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
18:
Студыя "Белсат".
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:2
Студыя "Белсат".
2:4
Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф.
22:3
Студыя "Белсат".
23:3
Аб'ектыў.
:
Студыя "Белсат".
:2
Загадкі беларускай гісторыі.
:3
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
:
Перапынак у вяшчанні.
Вторник, 15 января    
6:
Студыя "Белсат".
7:
Аб'ектыў.
7:3
Студыя "Белсат".
7:
Загадкі беларускай гісторыі: Вільня як нашая сталіца.
8:
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
8:2
Дарэлы (The Durrells), серыял.
9:1
Цудоўныя поры года (Earth's Great Seasons), прыродазнаўчы серыял.
1:1
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
1:3
Мова нанова: Агучка па-беларуску.
1:
Belsat Music Live.
11:3
Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.
13:
Студыя "Белсат".
14:1
Аб'ектыў.
14:3
Студыя "Белсат".
1:
Загадкі беларускай гісторыі: Вільня як нашая сталіца.
1:1
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
1:3
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.
16:2
Менск ад золку да змяркання, д/ф.
17:
Мова нанова: Агучка па-беларуску.
17:3
Вечаровы шпіль.
17:4
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
18:
Беларускі свет.
18:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
18:
Студыя "Белсат".
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:2
Студыя "Белсат".
2:4
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
21:3
Чысцільшчыкі (The Cleaners), д/ф.
23:
Студыя "Белсат".
:1
Аб'ектыў.
:3
Студыя "Белсат".
:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
1:1
Беларускі свет.
1:3
Перапынак у вяшчанні.
Среда, 16 января    
6:
Студыя "Белсат".
7:
Аб'ектыў.
7:3
Студыя "Белсат".
7:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
8:
Беларускі свет.
8:3
Дарэлы (The Durrells), серыял.
9:2
Гісторыя свету (Andrew Marr's History Of The World), гістарычны серыял.
1:2
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
11:1
Бегуны па пустынях (Desert Runners), д/ф.
12:1
Студыя "Белсат".
13:2
Аб'ектыў.
13:4
Студыя "Белсат".
14:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
14:2
Беларускі свет.
14:4
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
1:4
Давайце разбірацца: Як энергетыкі адмываюць звышпрыбыткі, атрыманыя ад дзяржавы?
16:
Кожны з нас (ток-шоу): Чым было БССР?
17:
Хай так TV (сатырычная праграма).
17:3
Вяскоўцы.
18:
Маю права (юрыдычная праграма).
18:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
18:
Студыя "Белсат".
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:2
Студыя "Белсат".
2:4
Джэйн Эйр (Jane Eyre), серыял.
21:3
Дом, серыял.
23:
Студыя "Белсат".
:1
Аб'ектыў.
:3
Студыя "Белсат".
:
Вяскоўцы.
1:3
Маю права (юрыдычная праграма).
1:
Перапынак у вяшчанні.
Четверг, 17 января    
6:
Студыя "Белсат".
7:
Аб'ектыў.
7:3
Студыя "Белсат".
7:
Вяскоўцы.
8:2
Маю права (юрыдычная праграма).
8:4
Дарэлы (The Durrells), серыял.
9:3
Беларускі свет.
9:
Ночы і дні (Noce i dnie), серыял.
1:4
Джэйн Эйр (Jane Eyre), серыял.
11:4
Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.
12:
Вечаровы шпіль.
12:2
Студыя "Белсат".
13:3
Аб'ектыў.
13:
Студыя "Белсат".
14:1
Вяскоўцы.
14:4
Маю права (юрыдычная праграма).
1:1
Беларускі свет.
1:3
Ночы і дні (Noce i dnie), серыял.
16:2
Гісторыя свету (Andrew Marr's History Of The World), гістарычны серыял.
17:2
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
17:4
Даты праўды: 1944-1957. Пасляваенны антысавецкі супраціў.
18:
Эпоха Адраджэння, рэпартаж, 2018 г., Беларусь.
18:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
18:
Студыя "Белсат".
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:2
Студыя "Белсат".
2:4
Таямніца возера (Le mystеre du lac), серыял.
21:3
Ценявы свет (Shadow World), д/ф.
23:
Студыя "Белсат".
:1
Аб'ектыў.
:3
Студыя "Белсат".
:
Даты праўды: 1944-1957. Пасляваенны антысавецкі супраціў.
1:1
Эпоха Адраджэння, рэпартаж.
1:3
Перапынак у вяшчанні.
Пятница, 18 января    
6:
Студыя "Белсат".
7:
Аб'ектыў.
7:3
Студыя "Белсат".
7:
Даты праўды: 1944-1957. Пасляваенны антысавецкі супраціў.
8:1
Эпоха Адраджэння, рэпартаж.
8:3
Дарэлы (The Durrells), серыял.
9:2
Belsat Music Live.
9:
Менск ад золку да змяркання, д/ф.
1:3
Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.
11:2
Загадкі беларускай гісторыі: Вільня як нашая сталіца.
11:4
Студыя "Белсат".
12:4
Аб'ектыў.
13:1
Студыя "Белсат".
13:3
Даты праўды: 1944-1957. Пасляваенны антысавецкі супраціў.
13:
Эпоха Адраджэння, рэпартаж.
14:1
Ценявы свет (Shadow World), д/ф.
1:4
Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.
16:3
Вяскоўцы.
17:1
Маю права (юрыдычная праграма).
17:3
Кожны з нас (ток-шоу).
18:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
18:
Студыя "Белсат".
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:2
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
21:
Справа сумлення (La fille inconnue), м/ф.
22:
Студыя "Белсат".
23:
Аб'ектыў.
:2
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
:
Перапынак у вяшчанні.
Суббота, 19 января    
6:
Студыя "Белсат".
7:
Аб'ектыў.
7:3
Кожны з нас (ток-шоу).
8:2
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
9:
Дарэлы (The Durrells), серыял.
9:
Ліс Леон, мультсерыял.
1:
Прыгоды Ціўкі, мультсерыял.
1:1
Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.
1:2
Матыльда, мультсерыял.
1:3
Машына зменаў (Maszyna zmian), тэлесерыял.
11:
Вялікія міграцыі (Nature's Great Migrations), серыял ад Бі-Бі-Сі.
11:
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
12:1
Мова нанова: Агучка па-беларуску.
12:3
Маю права (юрыдычная праграма).
12:
Таямніца крэпасці шыфраў, тэлесерыял.
13:4
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
14:3
Справа сумлення (La fille inconnue), м/ф.
16:2
Беларускі свет.
16:4
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
17:
Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё "Свабода".
17:4
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.
18:2
Жонкі дэспатаў (Les femmes de dictateurs), дак. серыял.
19:2
Хай так TV (сатырычная праграма).
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:1
Belsat Music Live.
2:4
Супернік (L'adversaire), драма, рэж. Ніколь Гарсья (Nicole Garcia), 2002 г., Францыя-Іспанія-Швейцарыя.
22:1
Аб'ектыў.
22:2
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
23:
Ценявы свет (Shadow World), д/ф.
:3
Таямніца крэпасці шыфраў, тэлесерыял.
1:2
Перапынак у вяшчанні.
Воскресенье, 20 января    
6:
Аб'ектыў.
6:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
6:
Ліс Леон, мультсерыял.
7:
Прыгоды Ціўкі, мультсерыял.
7:1
Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.
7:2
Матыльда, мультсерыял.
7:3
Машына зменаў (Maszyna zmian), тэлесерыял.
8:
Вялікія міграцыі (Nature's Great Migrations), серыял ад Бі-Бі-Сі.
8:
Загадкі беларускай гісторыі: Вільня як нашая сталіца.
9:1
Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё "Свабода".
9:
Кожны з нас (ток-шоу).
1:
Хай так TV (сатырычная праграма).
11:2
Эпоха Адраджэння, рэпартаж.
11:4
Вяскоўцы.
12:1
Belsat Music Live.
12:
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.
13:3
Этнарыхтаванне (Tribal Bootcamp), серыял ад Бі-Бі-Сі.
14:3
Супернік (L'adversaire), драма.
1:
Таямніца возера (Le mystеre du lac), серыял.
16:4
Rumble: Індзейцы, якія разгайдалі свет (Rumble: The Indians Who Rocked the World), д/ф, рэж. Кэтрын Бэйнбрыдж (Catherine Bainbridge), 2017 г., ЗША.
18:3
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
18:
Невядомая Беларусь: Данчык, д/ф.
19:3
Мова нанова.
2:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
2:1
Вечаровы шпіль.
2:3
Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг.
21:1
Піяністка (La Pianiste), драма.
23:2
Аб'ектыў.
23:4
Belsat Music Live.
:1
Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.
:
Зоры не спяць (культурніцкая праграма): Святлана Уланоўская: крытык - пра сучасны танец.
1:3
Перапынак у вяшчанні.
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2019 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100