Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 12 ноября
567891011неделя
пнвтсрчтптсбвс 
12131415161718неделя

на весь день
 Время:  00:24
   



Каналы: CNL Украина
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
CNL Украина     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 12 ноября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
6:
"Рупор TV".
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:1
"Смачна країна".
8:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
9:
"Вірую".
1:
"Дім Віри".
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Останні часи". Юрій Коновалов.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Жива віра". Бред Хенсон.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Голос перемоги". Генрі Мадава.
1:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
16:
"Рупор TV".
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Час жнив". Анатолій Мокляк.
18:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
18:3
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Ісус без меж". Стен і Лана.
2:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
2:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
21:
"Дім Віри".
21:
CNLNEWS.
22:
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
"Максимум з Максимом Максимовим".
:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Дім Віри".
2:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
2:3
Шоу Джона Анкерберга.
3:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Біблійні слідопити".
Вторник, 13 ноября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
6:
"Рупор TV".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Весела школа здоров'я".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:1
Мультфільм.
8:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
9:
"Твоє життя".
9:3
"Посланець". Джон Бевір.
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Смачна країна".
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
1:3
"Біблійні слідопити".
16:
"Час жнив". Анатолій Мокляк.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
"Дім Віри".
18:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
18:3
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
Передача доктора Джей Рок Лі.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
CNLNEWS.
23:
"Час чудес з пастором Діллом".
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
1:
"Дім Віри".
2:
"Вірую".
3:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Голос перемоги". Генрі Мадава.
Среда, 14 ноября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
6:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Одвічні істини".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
9:
"Ісус без меж". Стен і Лана.
9:3
"Дім Слави Божої". "Вихід Є".
1:
"Дім Віри".
11:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:1
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:3
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
Шоу Джона Анкерберга.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
1:3
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
16:
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
Мюзикл "Калев".
18:
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
18:3
"Дім Слави Божої". "Вихід Є".
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
2:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
2:3
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
23:
CNLNEWS.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Слово священика".
1:
"Дім Віри".
2:
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
2:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
3:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Час чудес з пастором Діллом".
Четверг, 15 ноября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
Передача доктора Джей Рок Лі.
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:3
"Біблійні слідопити".
9:
"Вірую".
1:
"Дім Віри".
1:4
"Жива віра". Бред Хенсон.
11:
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
11:3
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:4
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Твоє життя".
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Сила віри". Девід Хасавей.
1:3
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
16:
Д/ф "Геній" ("Еммануїл").
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
"Дім Віри".
18:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
18:3
"Блага звістка з Ріком Реннером".
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
2:
"Час жнив". Анатолій Мокляк.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
CNLNEWS.
22:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
23:
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Один в кубі" ("Еммануїл").
:3
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:
"Дім Віри".
2:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
2:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
3:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
3:3
"Максимум з Максимом Максимовим".
4:
CNLNEWS.
4:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
Пятница, 16 ноября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
6:
"Рупор TV".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Дива поруч" (студія "Істок").
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
Мультфільм.
9:
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
9:3
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
9:4
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:
"Дім Віри".
11:
"Жнива". Ростислав Радчук.
11:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Дім Слави Божої". "Вихід Є".
1:3
"Біблійні слідопити".
16:
"Рупор TV".
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
"Дім Віри".
18:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
18:3
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Посланець". Джон Бевір.
2:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
CNLNEWS.
23:
"Біблійні слідопити".
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
:3
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:
"Дім Віри".
2:
"Посланець". Джон Бевір.
2:3
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
3:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
3:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Дім Слави Божої". "Вихід Є".
Суббота, 17 ноября    
:
"Вірую".
6:
"Рупор TV".
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
Мультфільм.
9:
"Біблійні слідопити".
9:3
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
1:
"Дім Віри".
1:4
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:
"Кафе міс Чаріті".
11:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
13:
Передача доктора Джей Рок Лі.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Слово пастиря".
14:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
1:
"Блага звістка з Ріком Реннером".
1:3
"Твоє життя".
16:
"Рупор TV".
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
CNLNEWS.
17:4
"Весела школа здоров'я".
18:
"Суботні зустрічі".
18:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
19:
"Голос перемоги". Генрі Мадава.
19:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
2:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Час чудес з пастором Діллом".
21:3
"Ісус без меж". Стен і Лана.
22:
Д/ф "Омана атеїзму. Чому мільйони відкидають очевидне".
23:
CNLNEWS.
23:1
"Одвічні істини".
23:3
Світові новини.
:
Концерт.
:3
"Блага звістка з Ріком Реннером".
1:
"Дім Віри".
2:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
2:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
3:
"Добра новина". Богдан Демборинський.
3:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
4:
CNLNEWS.
4:
"Дім Слави Божої". "Вихід Є".
4:3
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
Воскресенье, 18 ноября    
:
"Суботні зустрічі".
:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
6:
"Рупор TV".
6:3
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Дива поруч" (студія "Істок").
7:3
"Крок назустріч".
8:
CNLNEWS.
8:1
Мультфільм.
8:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
9:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
9:3
"Кафе міс Чаріті".
1:
"Вірую".
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"На початку було Слово".
11:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
12:
"Всепереможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Весела школа здоров'я".
13:
Світові новини.
13:3
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
1:1
"Дім Віри".
16:
"Суботні зустрічі".
16:3
"Посланець". Джон Бевір.
17:
"Рупор TV".
17:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
18:
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
18:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
19:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
19:3
Шоу Джона Анкерберга.
2:
"Сила віри". Девід Хасавей.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Слово священика".
23:
CNLNEWS. Підсумковий випуск.
23:3
Передача доктора Джей Рок Лі.
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2018 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100