Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 14 января
14151617181920неделя
пнвтсрчтптсбвс 
21222324252627неделя

на весь день
 Время:  06:46
   



Каналы: Беларусь 3
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
Беларусь 3     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 14 января    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Бабоўнікі.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Нацыянальны хіт-парад".
8:2
"Я цябе ніколі не забуду". Мастацкі фільм.
9:4
"Навукаманія".
1:
"Майстры і куміры". Заслужаная артыстка Рэспублікі Беларусь Надзея Мікуліч.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Люблю і памятаю". Аўтарская праграма Уладзіміра Арлова. Народны пісьменнік Беларусі Кандрат Крапіва.
12:
"Беларускі вакзал". Мастацкі фільм.
13:3
"Апошні дзень". Таццяна Ліёзнава.
14:1
"Беларуская кухня". Катлеты са шчупака.
14:4
"Любите каждый миг...". Юбілейны канцэрт Надзеі Мікуліч.
16:2
"Доказы з мінулага". Дакументальны цыкл. Міхаіл Шолахаў. Тайна "Ціхага Дона".
17:
"Я цябе ніколі не забуду". Мастацкі фільм.
18:2
"Выдатныя авіяканструктары". Уладзімір Мясішчаў.
19:
"На прыродзе з Віталём Гуменным". Выганашчанскія балоты.
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Таццяна Ліёзнава.
2:4
"Беларускі вакзал". Мастацкі фільм.
22:2
"Тэатр у дэталях". Спектакль Беларускага дзяржаўнага тэатра лялек "Шоўк".
22:
Перапынак у вяшчанні.
Вторник, 15 января    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Цатні.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
8:2
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
9:1
"Я хачу гэта ўбачыць!".
9:4
"Беларусь як песня". Віктар Вуячыч.
1:
"Майстры і куміры". Народная артыстка Беларусі Наталля Гайда.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Выдатныя авіяканструктары". Уладзімір Мясішчаў.
12:
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя.
13:3
"Апошні дзень". Ія Савіна.
14:1
"Беларуская кухня". Цатні.
14:4
"Артэфакты". Касцяны крыж часоў Лівонскай вайны.
1:1
"Геаметрыя пачуццяў". Юбілейны канцэрт Іскуі Абалян.
16:3
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
17:3
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
18:3
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
19:
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - пісьменнік, галоўны рэдактар дзiцячых часопісаў "Вясёлка" і "Буся" Уладзімір Ліпскі.
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Ія Савіна.
2:4
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя.
22:1
"Запіскі на палях". Янка Сіпакоў: літаратар.
22:4
"Соф'я Кавалеўская. Дылемы вялікай жанчыны". Дакументальны фільм.
23:4
Перапынак у вяшчанні.
Среда, 16 января    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Юшка з крыві.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
8:2
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
9:1
"Я хачу гэта ўбачыць!".
9:4
"Беларусь як песня". Тамара Пячынская.
1:
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Леанід Захлеўны і ансамбль народнай музыкі "Бяседа".
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Выдатныя авіяканструктары". Георгій Бярыеў.
12:
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя.
13:2
"Апошні дзень". Юрый Гуляеў.
14:
"Беларуская кухня". Юшка з крыві.
14:3
"Артэфакты". Рыцарскія даспехі з Мсціслава.
14:
Юбілейны канцэрт ансамбля народнай музыкі "Бяседа".
16:3
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
17:3
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
18:2
"Выдатныя авіяканструктары". Георгій Бярыеў.
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Юрый Гуляеў.
2:4
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 2-я серыя.
21:
"Запіскі на палях". Пімен Панчанка: сінія касачы для паэта-філосафа.
22:2
"І песня ўзлятае сама...". Песенная творчасць кампазітара Уладзіміра Алоўнікава.
23:3
Перапынак у вяшчанні.
Четверг, 17 января    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Тушаная рыба з фасоляй і гароднінай.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
8:2
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
9:1
"Я хачу гэта ўбачыць!".
9:4
"Беларусь як песня". Ірына Шыкунова.
1:
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Валянцін Дудкевіч.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Выдатныя авіяканструктары". Міхаіл Міль.
12:
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя.
13:2
"Апошні дзень". Міхаіл Казакоў.
14:
"Беларуская кухня". Тушаная рыба з фасоляй і гароднінай.
14:3
"Артэфакты". Статут Вялікага Княства Літоўскага 1588 года.
1:
Аўтарскі канцэрт кампазітара Алега Елісеенкава.
16:3
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
17:3
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
18:2
"Выдатныя авіяканструктары". Міхаіл Міль.
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Міхаіл Казакоў.
2:4
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя.
22:
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Лада Сцефановіч.
22:3
Перапынак у вяшчанні.
Пятница, 18 января    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Печаная капуста.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
8:2
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
9:1
"Я хачу гэта ўбачыць!".
9:4
"Беларусь як песня". Ансамбль "Верасы".
1:
"Майстры і куміры". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Аляксандр Саладуха.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Выдатныя авіяканструктары". Мікалай Палікарпаў.
12:
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя.
13:1
"Апошні дзень". Мікіта Багаслоўскі.
13:
"Беларуская кухня". Печаная капуста.
14:2
"Сіла веры".
14:4
"Гэта - шчасце". Спявае Аляксандр Саладуха.
1:
"Застылая музыка Лангбарда". Дакументальны фільм.
16:3
"Каралева Марго". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
17:3
"Эти глаза напротив". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
18:2
"Выдатныя авіяканструктары". Мікалай Палікарпаў.
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Мікіта Багаслоўскі.
2:4
"Выклікаем агонь на сябе". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя.
21:
"Час кіно". Работы студэнтаў Беларускай дзяржаўнай акадэміі мастацтваў. Госць - Аляксандра Маркава.
22:
"Мустафа". Рэжысёр - Аляксандра Маркава.
22:1
"Апошняя дата". Рэжысёр - Аляксандра Маркава.
22:4
"Гульні пад дажджом". Рэжысёр - Аляксандра Маркава.
23:1
Перапынак у вяшчанні.
Суббота, 19 января    
6:3
"Сіла веры".
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
Мультфільм.
7:4
"Шмат шуму з нічога". Мастацкі фільм.
9:
"Жывая культура". Традыцыйнае белаўзорыстае ткацтва Панямоння (г. Ліда і вёскі раёна, Гродзенская вобласць).
9:3
"Беларуская кухня". Кашанка.
1:
"Я хачу гэта ўбачыць!".
1:2
"Спявае Беларусь". Фальклорнае песеннае шоу.
11:1
"Дзяржаўная граніца". Фільм другі "Мірнае лета 21-га года".
13:3
"Навукаманія".
14:
Навіны культуры.
14:2
"Гэты дзень".
14:2
"Чорны прынц". Мастацкі фільм.
16:
"Людзі сустракаюцца". Канцэрт паэта-песенніка Алега Жукава.
17:3
"Белыя росы". Мастацкі фільм.
19:
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - унучка Якуба Коласа і Янкі Маўра Марыя Міцкевіч.
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Будзьце маім мужам". Мастацкі фільм.
21:2
"Майстры і куміры". Народная артыстка Беларусі Таццяна Мархель.
22:2
"Адвечная песня". Фольк-опера Рэспубліканскага тэатра беларускай драматургіі паводле аднайменнай паэмы Янкі Купалы.
23:
Перапынак у вяшчанні.
Воскресенье, 20 января    
6:3
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
Мультфільм.
7:3
"Будзьце маім мужам". Мастацкі фільм.
9:
"Наперад у мінулае".
9:3
"Беларуская кухня". Паляндвіца па-гусарску.
9:
"Нацыянальны хіт-парад".
1:
"Чорны прынц". Мастацкі фільм.
12:2
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Эдуард Ханок.
13:1
Навіны культуры.
13:3
"Гэты дзень".
13:4
Юбілейны канцэрт Акадэмічнага ансамбля песні і танца Узброеных Сіл Рэспублікі Беларусь.
1:2
"Шмат шуму з нічога". Мастацкі фільм.
16:4
"Дзяржаўная граніца". Фільм другі "Мірнае лета 21-га года".
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Белыя росы". Мастацкі фільм.
21:3
"Артэфакты". Знакамітая манаграфія Казіміра Семяновіча - трактат "Вялікае мастацтва артылерыі".
22:
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Ганна Сілівончык і Васіль Пяшкун.
22:3
Перапынак у вяшчанні.
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2019 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100